Stomatologia estetyczna ciesz się pięknym uśmiechem

Coraz większa liczba pacjentów zwraca uwagę na kolor, kształt swoich zębów, obecność przebarwień. W dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby zęby były zdrowe. Muszą przede wszystkim ładnie wyglądać.

Dzięki rozwojowi stomatologii estetycznej wybielanie zębów stało się możliwe. W zależności od metody wybielania zabieg przeprowadza się w naszym gabinecie przy użyciu lasera lub nakładek wybielających, których pacjent używa samodzielnie w domu, przez okres około dwóch tygodni.

Dużym osiągnięciem stomatologii estetycznej są również materiały nowej generacji. Dzięki zastosowaniu techniki warstwowej, pozwalają one estetycznie odbudować zęby przednie, zmienić ich kształt, zamknąć szczeliny w sytuacji gdy nie jest możliwe wykonanie koron.

Centrum stomatologiczne Emdentic
zapewnia opiekę stomatologiczną w zakresie

Zobacz całą naszą ofertę

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej