Chirurgia stomatologiczna Leczymy bez stresu

Chirurgia stomatologiczna kojarzy się głównie z usuwaniem (wyrywaniem) zębów. To jednak dziedzina stomatologii, która obejmuje o wiele więcej zabiegów.

W naszej Klinice Stomatologicznej lekarz (dentysta) specjalista chirurg szczękowo-twarzowy wykonuje cały szereg zabiegów, które dotyczą problemów występujących w jamie ustnej pacjenta. Najczęstszymi zabiegami wykonywanymi w naszej klinice dentystycznej są: ekstrakcja zęba, nacinanie ropni, usuwanie torbieli czy resekcja wierzchołków korzeni.

Chirurgia wspomaga również inne dziedziny stomatologii. Jedną z nich jest implantologia. Nasi lekarze dentyści poradzą Państwu jaki rodzaj implantu będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. Współpracujemy z najlepszymi producentami implantów na Świecie.

Przed każdym zabiegiem chirurgicznym wykwalifikowany chirurg-stomatolog udziela konsultacji, na której dobierany jest dla Państwa odpowiedni plan leczenia. Lekarz zasugeruje również dobór materiałów i wybór odpowiedniego znieczulenia. Wszystko to z myślą o Państwa komforcie.

W naszej Klinice Stomatologicznej są Państwo w dobrych rękach.

Centrum stomatologiczne Emdentic
zapewnia opiekę stomatologiczną w zakresie

Zobacz całą naszą ofertę

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej