Implantologia / Nasze usługi / Centrum Stomatologiczne EMDENTIC - dbamy o Twój uśmiech :: dentysta, stomatolog, białołeka, logopeda

nfz

Nasze usługi
Implantologia

Utrata jednego lub wielu zębów jest dla pacjenta dużym problemem. Większość osób zgłasza się do leczenia protetycznego z powodu niezadowolenia ze swojego wyglądu. Szczególnie w przypadku braku zębów przednich. Oprócz pogorszenia estetyki, z powodu utraty zębów, może dochodzić również do wielu innych niekorzystnych zmian, których pacjent często nie jest świadomy:

  • pozostałe zęby mogą przechylać się, obracać i przesuwać, wykorzystując powstałą lukę, pogarsza to estetykę i funkcję uzębienia,

  • zęby w przeciwnym łuku, pozbawione podparcia, zaczynają wysuwać się w stronę pustej przestrzeni, co po pewnym czasie skutkuje wzajemnym blokowaniem się pozostałych zębów górnych i dolnych oraz zaburza pracę stawów skroniowo-żuchwowych,

  • w miejscu po utraconym zębie dochodzi do intensywnego zaniku kości, co najczęściej powoduje zwężenie się wyrostka zębodołowego o około 30% w ciągu 2 lat.

Implant zębowy

Korzystając z osiągnięć tradycyjnej protetyki pomożemy Państwu rozwiązać większość problemów związanych z brakiem uzębienia poprzez wykonanie koron, mostów czy różnego rodzaju protez. Rozwiązania te niosą jednak ze sobą pewne niedogodności: w przypadku koron i mostów konieczne jest szlifowanie zębów własnych pacjenta. Protezy zaś posiadają widoczne klamry i części pokrywające dziąsło, co dla wielu osób jest bardzo niewygodne, gdyż pogarsza estetykę, zaburza mowę oraz odczuwanie smaku i temperatury pokarmów.

Nasze usługi

Kontakt

ul. Magiczna 20 lok. nr 1
03-289 Warszawa (Białołęka)
tel.: 22 40 40 842
e-mail: recepcja@emdentic.pl

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9:00 do 21:00
Sobota: 9:00 do 15:00

więcej

Cennik

Zapewniamy konkurencyjne ceny, oferując jednocześnie najwyższą jakość usług dentystycznych i materiałów użytych podczas leczenia.
Z nami naprawdę warto zadbać o swoje zęby.

więcej

Personel

Nasi dentyści to najlepsi specjaliści, którzy dzięki swojemu doświadczeniu zapewnią leczenie na najwyższym poziomie. Dla nich uśmiech i zadowolenie pacjenta są najważniejsze.

więcej

Kontakt

ul. Magiczna 20 lok. nr 1
03-289 Warszawa (Białołęka)
tel.: 22 40 40 842
e-mail: recepcja@emdentic.pl

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9:00 do 21:00
Sobota: 9:00 do 15:00

więcej

copyright © 2014 www.emdentic.pl

ul. Magiczna 20 lok. nr 1, 03-289 Warszawa
tel. 22 40 40 842

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl